Rider's Digest (ekramarenko) wrote,
Rider's Digest
ekramarenko

Від Наталі murnat: знову прохання

Наталія - мама двох маленьких хлопчиків.

Originally posted by murnat at знову прохання
Друзі :)

Більшіть із вас знає, що я вже трохи більше двох років проходжу лікування хіміотерапіями від онкозахворювання крові. Мій діагноз звучить так: гострий мієломонобластний лейкоз, тип М5а, клініко-гематологічна ремісія. Простими словами - це рак кісткового мозку чи рак крові.
Слово "ремісія" в цьому діагнозі значить, що явних, прямих ознак хвороби наразі немає. Але це не значить, що хвороба остаточно подолана - тому лікування триває досі й тривати воно мало б іще рік (зараз я проходжу 17-тий курс, а попереду ще 7). Та нажаль мій кістковий мозок все гірше реагує на хімію в тому плані, що він все повільніше відновлюється - у мене постійно низькі показники крові, через що виникає маса різноманітних проблем. Досить скоро може настати момент, що на моїх показниках просто не можна буде починати чергову хімію.

Та на днях мій лікар запропонував альтернативу хіміотерапіям - трансплантація мезенхімальних клітин.

Суть процедури в тому, що у мене беруть певну кількість кісткового мозку, очищують його від злоякісних, мутованих чи взагалі нездорових клітин і лишають тільки здорові, сильні стовбурові клітини, що прогнозовано дадуть здорове потомство. Ці клітини клонують, імунізують (додають антиген на мій тип онкології) і підсаджують назад мені.
Результатом є оновлення кісткового мозку, що для мене означає дві речі - висока ймовірність позбавлення від хвороби і відміна хіміотерапій.

Це все була лірика, а тепер сувора правда життя: ця процедура коштує 10 тисяч євро. А почати її бажано через 2 тижні (чим пізніше її почнуть, тим більше хімій мені ще доведеться перенести).

Хто мене близько знає, в курсі, що всі заощадженгня сім"ї останні два роки йшли на моє лікування, тому у нас на руках грошей зовсім в обріз: у мене було відкладено на майбутні хіміотерапії 3,5 тис. євро. Ще за вчора-сьогодні намалювалося біля 1 тисячі, тобто 4,5 тисячі вже точно є.

Лишилося зібрати 5,5 тисяч. Сума ніби й не катастрофічно велика, але зараз для нас непідйомна - хто знає нашу ситуацію не здивується.

Тому я дуже прошу усіх, хто може допомогти - допоможіть будь ласка!
З миру по нитці - голому сорочка :)

Зараз я на хіміотерапії і не маю під рукою карткових реквізитів - якщо будуть потрібні, пізніше вкажу. Але на наступному тижні я вже зможу й сама зустрітися з усіма, хто в Києві чи десь неподалік.

Заздалегідь вдячна всім, хто вже відгукнувся чи відгукнеться. Цілую :)
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • (no subject)

  https://www.facebook.com/natasya.nagorna/posts/4500181416668875 хочу написати про наших загиблих в оос за ці вихідні до цього сумного переліку…

 • А це в Києві

  Facebook post I guess we need more of this, because it makes you feel so good. Це справжнє і допомагає переживати весь цей жах

 • (no subject)

  Nazar Rozlutsky Після переслуховування аудіокниги Василя Кожелянка "Діти застою", останньої з написаних ним і останньої з прочитаних (переслуханих)…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments