Rider's Digest (ekramarenko) wrote,
Rider's Digest
ekramarenko

пригоди, хай би їм грець

Maryxmas буває інколи каже "кому воно треба все те, що я пишу", мовляв то все марно. Аж ось несподівано "ставка зіграла". Так, що мене й досі тіпає. Каталась сьогодні на велику на Хортиці і побачила дивну парочку в кущах - зарюмсану молоду жінку і чоловіка. Я спитала чи вона потребує допомоги, вона сказала що так, і що вона піде зі мною. Звичайна, нажаль, аб'юзерська історія. Він її бив і все таке. Коротше, поки я і та дівчина йшли, воно присікувалось і чого тільки не казало, яких дурниць не верзло - мене дуже виручило що я про все це раніше читала, це не стало несподіванкою. Я наче подумки ставила галочку "цей симптом є. о, і цей є . і про це я теж читала" і мені легше було не піддаватись на ті тупі (абсолютно тупі!) зачіпки. А деякі відповіді його таки заставали зненацька - бо вони в мене вже були готові, я читала про це все. Таке. Світ я, звісно, не врятувала, але одну жінку не відпиздили сьогодні в кущах на Хортиці.
А! шо мене вразило найбільше. Той мудак, що аж напоказ пер, який він агресивний, як він хоче битись, коли під'їхав мій чоловік з другом, моментально заспокоївся і пішов. Знов-таки, точно як ото люди пишуть.
А коли я і Зоряна стояли на зупинці, щоб посадити її на транспорт додому, під'їхав на велику чоловік, і я жартома кажу "о, зараз мені буде люлей, що влізла куди не треба". Якби ви бачили, як вона різко замовчала та як її затрусило. Вона таки має своє уявлення, що значить "отримати люлей".
Tags: прогулянки
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments