Rider's Digest (ekramarenko) wrote,
Rider's Digest
ekramarenko

із вподобаного

Досить давно купила от такий атлас про лицарів, і дуже ним задоволена

видання перекладене, оригинал чи то польський, чи то англійський - з вихідних даних не дуже зрозуміло. Але складене цікаво, картинки класні, текст теж справляє добре враження. Дітям сподобалось - читали і перечитували декілька разів.нажаль, фотка не дуже якісна, але вже що знайшлось в мережі - я знімаю ще гірше.
ще в цій серіі в них є "Воїни давнини"теж читали з задоволенням, дуже пізнавально. І ціна більш-менш - днями бачила ці книжки в "Ашані" - щось до 70 грн. за книжку.

І ... та-та-та-там ... в цього видавництва вийшли принаймні пара нових атласів і я їх звісно ж купила."Війни" трохи дорожчі ніж "Лицарі", десь близько 150 грн. Цю Ілля вже прочитав, ба навіть ковтнув - і був дещо ошелешений. Каже, скільки ж люди накоїли всякого. А зараз читає ось це:Чудові книжки для дітей середнього шкільного віку, Ілля радить усім :)

Tags: читане
Subscribe

 • (no subject)

  https://www.facebook.com/natasya.nagorna/posts/4500181416668875 хочу написати про наших загиблих в оос за ці вихідні до цього сумного переліку…

 • (no subject)

  93-тя ОМБр Холодний Яр 2 год · Сьогодні у 93 бригаді Холодний Яр – непоправна втрата. Через обстріли російських окупаційних військ загинув…

 • (no subject)

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments