Rider's Digest (ekramarenko) wrote,
Rider's Digest
ekramarenko

мимими какое

Originally posted by maryxmas at Рускій лібералізм не закінчується на українському питанні...
оригінал розмови під оцим постом.

Originally posted by pan_baklazhan at Рускій лібералізм не закінчується на українському питанні...
- він просто "кончєний по-жизні"

Ілюстрація для тих, хто ще тішиться ілюзією "Проти Путіна - значить, за нас". І в якості відповіді на питання "Що робити?" - як мінімум, громадянство України навіть найщирішим антипутінцям має надаватись тільки після здачи іспиту з української мови. А краще не надаватися взагалі принаймні на найближчі 50 років.

Сапожник


Наша довідка: блогер Сапожнік (він же "промисловий соціолог" Алєксєй Рощін) належить до доволі широкого прошарку російських "лібералів", котрі бачать в Україні можливість для створення на її території "Росії-2", лагідної, теплої та недорогої - оскільки віри в Росію-1 давно не ймуть, не дурні ж.  Слово самому Сапожніку:

"...я себе вообразил, что на Украине возможно создание «России-2». Своего рода позитива от нашего негатива. Вместо нашей сервильности, раболепия и уродливого чиновничьего беспредела, приправленного самым густопсовым «православным» мракобесием – нормальная демократическая, свободная страна без чинопочитания, с реальными выборами, уважением прав собственности и НА РУССКОМ ЯЗЫКЕ. То есть, собственно, та Россия, которую мы не то что потеряли, а никогда и не имели – но хотели бы иметь.

И вот тут, собственно, и вышел облом. Еще не успев прогнать Януковича, Украина тут же занялась нелепейшими играми в эту свою «соловьиную мову», принялась педалировать «национальный вопрос», ходить в вышиванках и гнобить русский язык. Как бы сразу однозначно подчеркивая, что никакой «России-2» быть не может в принципе. А там уж докатилась и до подавления танками «русских районов» - это вместо того, чтобы перехватить их лояльность за счет отказа от приоритета «мовы»."

Таки облом, товаріщі. 
Tags: про українську мову
Subscribe

 • (no subject)

  https://www.facebook.com/natasya.nagorna/posts/4500181416668875 хочу написати про наших загиблих в оос за ці вихідні до цього сумного переліку…

 • (no subject)

  93-тя ОМБр Холодний Яр 2 год · Сьогодні у 93 бригаді Холодний Яр – непоправна втрата. Через обстріли російських окупаційних військ загинув…

 • (no subject)

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments