Rider's Digest (ekramarenko) wrote,
Rider's Digest
ekramarenko

Звертаючись до небайдужих: Ярослава Музиченко потребує допомоги

Originally posted by vnaslidok at Звертаючись до небайдужих: Ярослава Музиченко потребує допомоги


До "Музейного простору" звернулася ініціативна група небайдужих громадян з проханням долучитися до поширення інформації та збору коштів на лікування і реабілітацію відомої журналістки Ярослави Музиченко, яка потребує допомоги, але соромиться її просити.

Ярослава Музиченко - журналіст, етнолог, етнопедагог, донедавна співробітник Національного музею "Меморіал жертв Голодомору", мама і просто чудова людина опинилася віч-на-віч з хворобою і потребує лікування та тривалої реабілітації: лікарі діагностували в неї запалення павутинної м'якої мозкової оболонки.

Ми всі пам'ятаємо, як Ярослава Музиченко у 2000-их роках на повен голос відстоювала в пресі та на конференціях право України на реституцію культурних цінностей, вивезених по світу в період ІІ Світової війни. Будучі багатолітнім співробітником "України Молодої", бралася за висвітлення найскладніших тем культурного життя України: питання "співпраці" влади і церкви (спроба передати давню українську пам'ятку архітектури церкву Спаса на Берестові УПЦ МП). Хіба лише це... Осмислення теми Голодомору 1932- 1933 років, розробка концепції повноцінного музею, який так і не був збудований, численні експедиції селами України та запис ще живих свідків тієї трагедії... Етнологічні видання для дітей "Великдень", "Від Романа до Йордана" та інші, які діти вивчають залюбки, бо написані вони з розумінням дитячої психології. А 2015 року вона організувала Український центр етнопедагогіки, в якому залюбки можна пізнавати українські звичаї, традиції, долучатися до їх творення і оновлення. Всього не перелічити... До всього ж вона - Мати, на яку з віконечка завжди виглядає маленьке мамине сонечко.

Просимо небайдужих, хто має більшу чи меншу можливість, напередодні Великодня, поділитися частинкою тепла і турботи про ближнього та долучитися до збору коштів для лікування Ярослави.

Рахунок картки Музиченко Ярослави Степанівни у Приватбанку: 5168 7556 2319 0689.


http://prostir.museum/ua/post/37161
Tags: non-profit
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments