Rider's Digest (ekramarenko) wrote,
Rider's Digest
ekramarenko

Хочу в похід ... " волшебный пендель"

Originally posted by pidrukzak at Хочу в похід ... " волшебный пендель"
Всі ми  мріємо про мандри, про простоту туристичного побуту та випробування власних сил. Та безліч людей зупиняються на стадії " я хочу",  і з  відомим лише їм самим причин, не роблять наступний крок, щоб розпочати сповнене пригод життя.Що ж саме стримує мандрівні  душі? Чому вони відлежуються на диванах, а єднання з природою - це лише пікнік в лісосмузі? Спробуємо винайти цей самий "волшебный пендель" для майбутніх туристів.


Туристи часто чують репліки типу " а я ніколи не був в поході", і напевно жоден турист не чув, щоб ці слова були сказані з гордістю в голосі.  Всі мандрівники знають це приємне відчуття, коли ти ідеш містом з важелезним рюкзаком і ловиш на собі усміхнені погляди. А це все тому, що ми щасливі та вільні люди.  Перейти від  диванно-офісого способу життя можна лише одним " я піду..."Досить шукати виправдання !!! Ви відкладаєте не подорож, ви відкладаєте життя!!!

Discovery Channel або клікання на фото з шикарними краєвидами  Вконтакті/Facebook не замінять вам "живих" пейзажів. Чим довше ви відкладаєте, тим сильніші стають ваші виправдіння/"відмазки".

Без сумніву, всі мандрівники безсовісно прикрашають всі свої спогади, репортажі, звіти).  Для чого? Певно, у всіх туристів є якесь підсвідоме прагнення навернути в туризм все більше і більше людей. Але будьте певні, ваші власні емоції, відчуття, переживання будуть ще яскравішими, а повітря п`янкішим...ТОП  5 виправдань:

1. не маю часу
2. не маю / не знаю з ким піти
3. немає грошей
4. не маю спорядження
5. не маю здоров'я

Зазвичай достатньо лише одного пункту, але бувають і більш запущені випадки. Будемо боротись з ними, по одному...

1. Не маю часу


Це виправдання  б'є  всі рекорди... Завантаженість на роботі,в родині часто не лишає нам часу на себе самих. Але це всього лише виправдання, оскільки ви все одно відпочиваєте, але лежачи на дивані... Виділити один два дні для подорожі завжди можна.  Мандрівка – це не лише Карпати та  Крим, поблизу вашого міста (в межах 50-150км), напевно,  є прекрасні куточки, в яких ви не були. Сісти на маршрутку, електричку і провести день, а краще два блукаючи лісом, річкою чи ландшафтним парком не займе багато вашого часу.
Мало у кого випадає нагода ходити в тривалі походи більш ніж 1-2 рази на рік, саме тому існує формат походів ПВД (похід вихідного дня). Сісти  в п'ятницю на потяг,  а в неділю/понеділок ранком повернутись і отримати "туристичний концентрат". Вам доступні всі куточки нашої країни,  галопом, але все ж доступні.


2. Не маю / не знаю з ким піти


У переважної більшості туристів є патологічне бажання пропагувати свій спосіб життя та водити людей у віддалені, пейзажні  куточки. Тож якщо у вас є знайомі туристи ви можете сміливо до них звертатись з  своїм туристичним ентузіазмом, вони, напевно, вам не відмовлять. Якщо ж доля до вас сувора і ви не знаєте жодного туриста, не засмучуйтесь скоро ви самі ним станете...
Розгляньте наступні варіанти:
- Існує безліч туристичних клубів, практично всі вони сформовані на базі навчальних закладів, але це не означає, що лише студенти можуть бути членами цих організацій. Будь хто може записатись  в клуб. Звісно вам можуть відмовити, якщо ви одразу будете проситись  піти в плановий похід. Вам потрібно походити на лекції клубу, відвідати збори.  Подорожі з клубами зазвичай досить бюджетні, якщо не безкоштовні.
- На сьогоднішній день, якщо у вас є вільні кошти, ви можете скористатись послугами фірм, які організовують походи, мандрівки.   Досвідчені інструктори навчать вас всьому необхідному та за помірні кошти проведуть в віддалені куточки нашої,а може й не нашої країни. Також в таких організаціях ви зможете взяти на прокат все необхідне спорядження.
- Також можна приєднатись до туристичних груп, які вільно організовуються на туристичних форумах.  Наряду зі сформованими групами, часто можна побачити теми з поміткою " шукаю попутника". Сміливо дописуйтесь, знайомтесь з керівником групи і мадруйте.


3. Немає грошей


Ця проблема може відбити будь-яке прагнення...  Але  не забувайте, що саме в подорожах ви можете відволіктись від буденних проблем та навіть вигадати шляхи їх вирішення. Основні витрати  в подорожах – це  дорога, харчування та спорядження. Якщо ви не маєте можливості придбати квитки в віддалений куточок України (Карпати, Крим чи якісь інші місця (200-250 грн.))  сідайте на електричку і мандруйте в межах своєї або сусідньої областей (20-30 грн.).  Харчування в походах без витребеньок, тому вкластись в в 15-20 грн/день для однієї особи можна без проблем. Спорядження, без якого не варто іти в похід  - це  спальний мішокнаметрюкзак (велика трійка) і, якщо у вас не завалялось власних або ж залишених в спадок туристичних речей, їх можна позичити. Немає знайомих туристів, що позичать? Приєднуйтесь до туристичних клубів, там і спорядження зможуть дати на похід і навчать, що і як.


4. Не маю спорядження


Ця проблема тісно пов'язана з попередньою і, якщо не маєте у кого позичити спорядження або придбати нове власне. Зверніться в служби прокату тур. інвентарю. Якщо ваш бюджет дуже обмежений, ви можете придбати все необхідне (нове  або б/в)  на туристичних форумах. Також можна знайти дуже хороші речі (навіть відомих туристичних брендів) на секондах,  в тому немає нічого соромного.


5. Не маю здоров'я


Так мало хто має(: . Якщо ви живете активним життям і мандруєте у вас неминуче бувають травми. Безліч туристів мають проблеми з суглобами, коліна просто біда ("професійна травма") та й інші болячки, але вони не зможуть зупинити вільних духом.  Регулярні фізичні вправи допоможуть вам набути достатньої фізичної форми. Присідайте щодня по 50 разів і ви будете бігати, як сайгак. Власне, туризм - це і є здоров'я, як фізичне так і духовне.  Завжди можливо підібрати маршрут, який ідеально підійде саме для ваших можливостей.  Звісно до всього потрібно підходити з умом, і якщо ви маєте протипоказання лікаря  до фізичних навантажень, спершу варто вилікуватись, а потім насолоджуватись пригодами.Якщо ви вигадали щось ще...
Якщо нам не вдалось вас переконати в тому, що мандрувати легко.  Нам з  вами не по дорозі...
Ви багато втрачаєте...

А якщо в вас поселилась думка, що потрібно найближчим часом піти в похід. Ми напевно зустрінемось з вами на мальовничих стежках, вершинах гір,  лісах, дорогах. Ви знайдете нових друзів-однодумців та переживете безліч сповнених пригод моментів.

Ступивши раз на цей шлях, він назавжди лишиться з вами.

МАНДРУЙТЕ!!!Перепост вітається, але з активним посиланням на  http://www.pidrukzak.com/
Всі фото  www.zoomi.com.ua  !!!

Tags: places to go
Subscribe

 • (no subject)

  https://www.facebook.com/natasya.nagorna/posts/4500181416668875 хочу написати про наших загиблих в оос за ці вихідні до цього сумного переліку…

 • (no subject)

  93-тя ОМБр Холодний Яр 2 год · Сьогодні у 93 бригаді Холодний Яр – непоправна втрата. Через обстріли російських окупаційних військ загинув…

 • (no subject)

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment