Rider's Digest (ekramarenko) wrote,
Rider's Digest
ekramarenko

Цей запис містить щось на ктшталт антигебісткомісарівської соціяльної реклями

Originally posted by mykolap at Цей запис містить щось на ктшталт антигебісткомісарівської соціяльної реклями
Друзі,

Давайте допоможемо батькам відстояти україномовну школу на Осокорках. Ще два місяці тому, коли почалися розмови, що гімназію, "Київська Русь", котру от-от мають добудувати, зроблять російською батьки навколишніх будинків зібрали 350 підписів за україномовну школу. Інформпростір країни цієї низової ініціативи не помітив. Випадково дізнавшись про ці підписи ТЕКСТИ зробили статтю http://texty.org.ua/pg/article/newsmaker/read/39002/ , але і її інфлормпростір не помітив.
Давайте поширимо у своїх медіа і соцмережах повідомлення приблизно наступного змісту :

Русифікатору Попову наплювати на вимоги киян. Мешканці Осокорків, що у Києві вимагають відкрити україномовну школу.

Попов сьогодні заявив, що гімназія "Київська Русь", що на Осокорках буде російськомвною, бо так хочуть "бізнес-структур, які готові інвестувати у створення шкіл із поглибленим вивчанням російської мови". http://www.pravda.com.ua/news/2012/08/27/6971481/

За його словами гімназію "Київська Русь" побудують за кошти інвесторів. . Попов бреше, бо на будмайданчику цієї школи висить інформація, що замовником будівництва є Київміськбуд, а не якісь таємничі інвестори. Київміськбуд побудував сусідні будинки і цілком можливо заклав у вартість квадратного метра кожної квартири спорудження школи. До того ж земля на якій будується школа належить громаді і тільки громада може визначати, яка школа їй потрібна україномовна чи російськомовна. Батьки навколишніх будинків вже зібрали 350 підписів за відкриття україномовної школи http://texty.org.ua/pg/article/newsmaker/read/39002/ і кількість бажаючих підписатися "за українську школу" постійно зростає.
Tags: освіта
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments