Rider's Digest (ekramarenko) wrote,
Rider's Digest
ekramarenko

В супермаркеті "Сільпо", куди я час від часу навідуюсь, хтось фантастично вдало добирає музику - майже щоразу мені хочеться прискіпатися до касира чи охоронця з питанням "Що це за музика і хто виконавець?" Але ж вони не скажуть. Дещо я впізнаю, як-от Yiruma ("the river flows in you" і таке інше), деякі композиції нагадують те, що я чула в того чи іншого виконавця, але що робити з рештою?

*В АТБ, який теж є поруч, з музикою гірше, ніж швах - їх співробітникам варто було б подати до суду за бузувірські знущання. Їм, бідолахам, та одна-едина атебешна мелодія, мабуть, і уві сні вчувається - так і з глузду з'їхати недовго.
Tags: такі діла
Subscribe

 • Смотрели "Дживса и Вустера"

  и после очередной супер-вежливой и изощренной реплики Дживса Илья возопил "аааа! в какую он школу ходил??!!! отдайте и меня туда!!!"

 • (no subject)

  Ілля, 15 років: "Як важко бути президентом якоїсь країни! Я завантажив гру і грав за Україну 2016 року. І ці гівнюки весь час виходили проти чогось…

 • (no subject)

  Хлопцы не укладываются спать и я говорю, ну чего вы, давайте уже, а Леша в ответ: мама, у меня завтра сложный день, и я хочу побыть еще тут, в…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment