Rider's Digest (ekramarenko) wrote,
Rider's Digest
ekramarenko

Купили й "проковтнули" абабагаламагівські "ВДВ" та "Матильду" Роальда Дала, і дві частини "Чудового чудовиська" Сашка Дерманського.

Спитала про враження від прочитаного - Ілюша сказав, що книжки прикольні. Шкода, що він не спромігся сформулювати докладніше, але поки що хай хоч так :) Він наразі дає оцінку книжкам не словом, а ділом: якщо книжку з рук не випускає, значить подобається. А з цими книжками так і було - він їх усі перечитав за тиждень осінніх канікул. Я прочитала дітям перших сторінок п'ятдесят "Великого дружнього велетня" і була приємно вражена вправним перекладом веселої гри слів, яка там присутня чи не в кожному абзаці - ото, мабуть, Віктору Морозову довелось поморочитись. Але воно того було варте: вийшло класно, як на мене.
Тепер Ілля читає в електронній книжці фантастичну повість Павла Миська "Ерпіди на планеті Земля", і так співпало, що там теж є гра зі словами: оті самі ерпіди не розуміють слів та виразів, вжитих у переносному значенні й виходить дуже смішно - принаймні для дітей.


Як дочитаємо, то знатимемо куди це їх приведе :)
Tags: читать детям
Subscribe

 • Апофеоз ПП

  случайно получилось: тушеная капуста с салатом из фиолетовокочанной капусты

 • про аутоиммунный протокол -2

  Под кат, ибо мало кому такое надо Кто молодец? я молодец. Я заимела себе проблем с этим аи протоколом, поскольку питалась мясорыбой и овощефруктами.…

 • Жизнь - боль

  или неделя питания по аутоиммунному протоколу. Шесть дней я вполне себе выдержала: рыба, курица, овощи-фрукты, из неправильного позволяла себе чашку…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments